NGC7331 -  tak się kończy z nieopanowanymi ugięciami

Tak, ta też czeka w kolejce do poprawki na nowym, tym razem przyzwoitym materiale.

NGC 2903 na "tępo"

Lubię fotki na ostro... ta taka nie jest. :/ Nie wyszło. Gdzieś się zagapiłem, może zmęczenie, może coś gdzieś pokićkałem przy fokusowaniu. Na koniec skopałem master-flata. Straciłem całą noc. Czeka na poprawkę ;) 

M106 z rozlegulowanego EQ6

Miało być tak pięknie a wyszło jak zwykle. Tuż po tym zdjęciu, zabrałem się za rozmontowanie EQ6 i parę drastycznych ruchów. Jest lepiej. Znacznie lepiej. Ta fotka , to w sumie kolejny przypominacz w stylu " tak, to też masz na liście do zrobienia" :)

B33 - gdy zabraknie klatek

Niedokończona praca. Zacząłem zbierać materiał jesienią, po 110 dniach bez nieba, odpuściłem. Zostało mi to trzyklatkowe "coś" potraktowane odszumianiem z "delikatnością" walca na A2. Niech wisi i przypomina, że mam tu nieskończony projekt do zrobienia ;)

NGC5965 przez mgłę

Smocza parka galaktyk. Niestety, mgła zepsuła cały misterny plan i zamiast pięknej pary galaktyk zarejestrowałem coś, co trafiło na zagadki na astropolis.pl. Czeka na dobre warunki i swoje "5 minut" w grafiku.

M78 pod kilogramem tapety

To jedna z bardziej nieudanych fotek. Czeka na poprawkę. Zbyt wiele "pudru i tapety" na nią położyłem by mogła spełnić moje własne granice akceptowalności.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok